کاریابی کار و دانش

کاریابی کار و دانش کاریابی بین‌المللی برتر در سال ۹۴

در گردهمایی مدیران مراکز مشاوره شغلی و کاریابی‌های بین‌المللی سراسر کشور که مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ در محل سازمان توسعه تجارت برگزار شد، از کاریابی کار و دانش به عنوان کاریابی بین‌المللی برتر در سال ۱۳۹۴ تقدیر شد.

این گردهمایی با حضور مسئولانی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت امور خارجه و رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی به منظور بررسی معضل بیکاری فارغ‌التحصیلان، مسائل پیرامون اعزام نیروی متخصص ایرانی به خارج از کشور و جذب نیروی خارجی و مشکلات موسسات کاریابی تشکیل شد. در انتهای این جلسه از  کاریابی «کار و دانش» به عنوان کاریابی بین‌المللی برتر یاد شد و از آقای دکتر فریدون ریاحی، مدیر کاریابی بین‌المللی «کار و دانش» تقدیر شد.

کاریابی کار و دانش

تقدیرنامه اهدایی به کاریابی کار و دانش

مختصری از آنچه راجع به کاریابی کار و دانش می‌خواهید بدانید

 مرکز مشاوره شغلی و کاریابی داخلی و بین‌المللی کار و دانش به عنوان بخشی از هلدینگ فرادانش در تاریخ ۱۳۸۳/۹/۱ با اخذ مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (با شماره ثبت ۴۳۰۹) و با مدیریت عاملی آقای فریدون ریاحی تاسیس و فعالیت خود را با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و مجرب در امور کاریابی، راه اندازی بنگاه‌های کوچک اقتصادی و معرفی کارجو به بازار کار که با رویکرد داخلی نیاز کارفرمایان بود، آغاز نمود. همچنین این مرکز به عنوان یکی از مراکز آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر با رعایت استانداردهای آموزشی و به‌کارگیری جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی‌های آموزشی با همکاری شرکای تجاری خود از جمله موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ متین، مجتمع فنی و حرفه‌ای فرادانش، و شرکت خدمات مشاوره مدیریتی تدبیر اندیشان پایا با عنوان «مرکز توسعه اشتغال، آموزش و مهارت» در قالب طرح ویژه کاریابی اقدام به تربیت و معرفی کارجو به بازار کار نموده است. در این خصوص این مرکز با هماهنگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اقدام به آموزش مهارت‌های عمومی و تخصصی به فارغ‌التحصیلان (دانش‌آموختگان) دانشگاهی و اعطای گواهینامه‌های معتبر به آن‌ها در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی، اداری، مالی و … و نیز انجام دوره کارورزی فارغ‌التحصیلان مذکور در مراکز معتبر نموده و درصدد است با تلفیق سه مولفه دانش، مهارت و توانایی، نیروی کار ماهری را تربیت و به بازار کار معرفی نماید. همچنین این مرکز در راستای اجرای مفاد ماده ۸۰ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های لازم را با کارفرمایان در جهت تامین نیروی انسانی مورد‌نیاز و برخورداری آن‌ها از معافیت و بخشودگی ۲۰ درصد حق بیمه سهم کارفرما به‌عمل می‌آورد.

پاسخ دهید